Noc 99: Język Polski (Chce się Ż.)


 

5

Senior Internal Recruitment Specialist, Principal Resource Specialist (in-house Senior Recruiter), Compliance AML TMR Analyst II, Talent Acquisition Consultant-Engineering – to grupa ludzi, nawet przyjaciół spełniających się w swoich miejsach pracy na niezwykłych I barwnie brzmiących stanowiskach pracy. Już nic nie może być proste jak dawniej. Najpierw są juniorzy, potem seniorzy, Team Leaderzy, Ma(e)nagerowie, Oficerowie, Kapitanowie, CEO, Prezydenci, Premierzy, Królowie, Cesarzowie, czy nawet Głowy (Global Head of…). Jest nawet The Special One. Ci wszyscy ludzie robią też bardzo przyziemne rzeczy i jeżdżą na swoje wymarzone wakacje, o ile oczywiście Resource planner wyda zgodę.

 

P1000529

Customer service Agent-VIP z linii lotniczych potwiedzi Ci rezerwację, wybierze wygodne miejsce przy oknie, by spokojnie było można zacząć się pakować na swoje wymażone wakacje. Jeżeli gdzieś w Doha zapodzieje się twój bagaż to można zadzwonić do Senior Baggage Services z kilkuletnim stażem i on wszystko rozwiąże w mgnieniu oka. Uff można zacząć wypoczynek z walizką pełną ciuchów.

Zawsze liczy się pierwsze wrażenie, wieć Assistant Manager Front Office przywita Cię szerokim uśmiechem i poleci najlepszą restaurację w okolicy. Holiday and travel expert powie Ci na jaką wycieczkę najlepiej pojechać, by jak najbardziej efektywnie spędzić swój krótki urlop.

P1000542

W hotelu przy plaży zadba o twój niezapomniany pobyt Spa and Recreation Manager, a jak wrócisz po pełnym wrażeń dniu twój pokój będzie lśnił czystością, gdyż uprzednio zostanie sprawdzony przez Rooms Controllera. W razie jakichkolwiek sytuacji granicznych, stresowych można liczyć na Senior Guest Relations Managera, no bo przecież klient zawsze ma rację.

Jeżeli jedziesz ze swoimi coworkerami to Banquet Operation Manager załatwi Ci najlepszą salę, a Senior Entertainment Execuitve wyborną rozrywkę. Wszystkiego doglącać będzie VIP and Club Front Office. W takich rękach można czyć się bezpiecznie i mieć pewność, że wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Food and Beverage Operations Manager zaopatrzy stoły bankietowe w najlepsze przekąski oraz smakowite trunki. Balety przeciągają się do późnych godzin nocnych? Są przecież Night Managerowie on duty.

P1000607

A jeżeli ktoś nawali, zostanie zwolniony i HR Manager będzie szukał kogoś na wolne miejsce, gożej jak on sam straci pracę. Jak się widzi te wszystkie nazwy, funkcje, stanowiska, tych wszystkich ludzi, a można je mnożyć w nieskończoność, to chce się RZ.

P.S. Szczególne podziękowania dla portalu Linkedin, cudownej kopalni z nieograniczonymi zasobami ludzkimi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s